Çağrı Merkezi: (0312) 286 14 14

Hakkımızda

hakkımızda

misyonumuz

Önce CAN!

CAN AMBULANS, 2005 Yılında kurulan ve "önce CAN" Sloganıyla kaliteli, güler yüzlü, özel ve kamu kuruluşlarına hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.

Farklı hizmet anlayışı, tecrübeli ve profesyonel çalışanları, son model ve donanımlı ambulansları ile Can Amulans ve Sağlık Hizmetleri, Ankara genelinde ve farklı bölgelerde hizmetinizde.

Çağrı Merkezinde ki görevli uzman personel ile hastalarına doğru yönlendirme amacıyla bilgi veren Can Ambulans ve Sağlık Hizmetleri'nin bütün ambulanslarında alanlarında uzman personel ve ambulans sürücüsünden oluşan medikal ekipler görev yapmaktadır.

Ankara genelinde kendi ambulans ve ekipleri ile hizmet veren Can Ambulans, Türkiye genelinde kara ambulans organizasyonunu da anlaşmalı kurumları ile gerçekleştirmektedir.

Can Ambulans, sağlık hizmetleri, ambulans hizmetleri, ilk yardım eğitim bilgileri ve diğer hizmetleri ile kurumların çözüm ortağı olmaktadır.


Misyonumuz

CAN AMBULANS ve SAĞLIK HİZMETLERİ OLARAK MİSYONUMUZ, Ambulans sağlık hizmetleri sektöründe yasalara ve etik ilkelere bağlı kalarak "kalite" ve "güvenilirliği" çağrıştıran saygın bir marka olarak insan hayatına değer katmaktır.

HERZAMAN EN İYİ, EN KALİTELİ, EN UYGUN ve EN GÜVENİLİR OLMAKTIR.